Strona główna /


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XVI! Niedzielę Roku, 30 lipca 2023 r.
1. W pon. przypada św. Ignacego z Loyoli k; we wtorek - św. Alfonsa Marii Liguoriego bp dK; w środę - św. Euzebiusza bp; w czw, - św. Nikodema oraz Mirosława; w piątek - św. Jana Marii Vianneya k, patrona proboszczów; w sob. - św. Mariana oraz Oswalda. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

2. W środę w Sanktuarium o godz. 17.30 Nowenna do MBNPomocy oraz w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę Nabożeństwo do MBTrzebiatowskiej.

3. W tym tygodniu w I-szą środę m-ca wieczorna Eucharystia z udziałem RRM. W I- szy czw. m-ca o godz. 17.30 Godzina Święta. W I-szy-piątek m-ca od 17.30 spowiedź św. pierwszopiątkowa a wieczorna Msza św. z udziałem Straży Honorowej i potem miesięczne spotkanie Bractwa.

4. W następną niedzielę po Sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic Różańca św. W następną I-szą niedzielę sierpnia oddajemy szczególną cześć Bogu-Ojcu całej ludzkości.

5. Przez wakacje w Sanktuarium sprawowana jest dodatkowa niedzielna Msza św. o godz. 20.00. Kancelaria Parafialna czynna jest także według porządku wakacyjnego umieszczonego w gablotach, na stronie intern. Parafii oraz przy Kancelarii.

6. 25 lipca wyruszyła 39 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasnej Górę. Więcej szczegółów na plakatach informacyjnych w gablotach.

7. Po wyjeździe Sióstr Zakonnych wyposażamy Dom Parafialny, dlatego przyjmiemy w dobrym stanie wszystko, co może się przydać w odtworzeniu pomieszczeń mieszkalnych. Za dostarczenie mebli dziękujemy tym razem państwu Simińskim.

8. Za wykonane prace na rzecz Sanktuarium dziękujemy panu Zenonowi Sieńko.

9. Od najbliższego wtorku 1-go sierpnia, podejmie prace w Sanktuarium NMP w Trzebiatowie pan Jacek Kłeczek - organista po „Szkole Przemyskiej”.

10. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela” będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnieniem wiary.

11. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium - serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wakacyjnego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal


© 2023-01-31 08:41:56

 

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: